עצים לקמין

עצים לקמין

מחפשים עצים לקמין? חברת הגיזום, המציעה שירותי ביצוע גיזום עצים, תספק לכם את העצים שאתם צריכים לקמין שלכם כדי שתוכלו ליהנות ממרחב חמים ונעים. יותר ויותר ישראלים בוחרים לחמם את ביתם באמצעות קמין. מעבר לחיסכון בכסף, זוהי שיטת חימום המציעה יתרונות רבים, שמשווה למקום שבו אנו שוהים מראה נהדר וגם תחושה נינוחה הרבה יותר. בחברת הגיזום, המתמחים באספקת עצים לחימום הביתי יביאו, ישירות אליכם, את העצים המתאימים להסקה ומבלי שתצטרכו לדאוג לדבר.

בחירה ושמירה נכונה של עצים המיועדים לקמין

כאשר מחפשים עצים לקמין יש לבחון מספר פרמטרים כדי לוודא שאכן מדובר בעצים האיכותיים והראויים לחימום. ראשית, על העצים להיות יבשים, עם רמת לחות של פחות מ-25 אחוזים. עצים כאלה ישרפו מהר יותר ויפלטו את החום הנדרש ופחות לכלוך וגם עשן לא נעים במרחב. יש לקחת בחשבון גם את המקום שבו יאוחסנו העצים להסקה. כדי לשמור עליהם לאורך החורף, וכשהם אינם בשימוש, יש לוודא שהם שמורים במקום יבש, ללא לחות ורטיבות. במהלך חודשי הקיץ החמים אפשר להשאיר אותם בחוץ כדי שיתייבשו וכשהחורף מגיע להשתמש בהם בהתאם לצורך. אחסון נכון וגם בחירה נכונה של העצים המיועדים לקמין היא הדרך הנכונה. כדאי כמובן גם לשים לב למקום שבו נמצא הקמין, לוודא שהוא נגיש וגם מרכזי כדי שיוכל לספק את רמת החימום הנדרשת למרחב עצמו.

עצים לקמין זאת המקצועיות שלנו

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת עצים לקמין, הוא יובש העץ. עצים עם לחות של פחות מ - 25% ישרפו בקלות רבה יותר, יפיקו אנרגיה טובה יותר, ויפלטו פחות עשן ולכלוך. על כן, גם לאחר שאתם מבצעים את הרכישה, חשוב שתשמרו את העצים בתנאים נטולי רטיבות ולחות. אם אתם אוהבים להיות מוכנים מראש, נצלו את ימי הקיץ והשמש בכדי ליבש עצים לימים קרים, כך שהחורף לא יתפוס אתכם לא מוכנים.

עצים לקמין מהמומחים של הגיזוםעצים לקמין לחורף חםעצים לקמין

עוד כמה טיפים

את הקמין בבית כדאי להתקין במקום מרכזי, כזה שיחמם את הבית בצורה האפקטיבית ביותר. טבעו של החום לעלות למעלה, ולכן, רצוי שלא למקם את הקמין קרוב למדרגות של הקומה העליונה, שכן אותה קומה לא תחומם כראוי. יש כיום בשוק קמיני עץ חדשניים וקלים להפעלה, אשר אינם צורכים כמויות גדולות של עץ להסקה וחסכוניים באופן יחסי. על אף שחימום באמצעות עצים לקמין דורש התעסקות לא מבוטלת, ואפילו שהחימום קצת מורכב יותר מהדלקה של מזגן - החום של הקמין הוא הנעים, הממלא והאיכותי ביותר.

כל יתרונות החימום בקמין

הקמין טומן בחובו יתרונות רבים. מעבר להיותו חסכוני בחשמל, הקמין יוצר אווירה מיוחדת וקסומה בבית. לא סתם בכל הסרטים אנו רואים את המשפחה מתקבצת סביב האח כשבחוץ יורד שלג. אז נכון, ישראל איננה מדינה ברוכת שלג, אך החורף כאן בהחלט קר ומצדיק שימוש בקמין. החיסרון היחיד בשימוש בקמין, אם אפשר לקרוא לזה חיסרון, הוא שאחרי שימוש אחד מתמכרים לאיכותו וכמעט בלתי אפשרי לחזור לצורות החימום שאנו מכירים המזגן או התנור. במילים אחרות, אם אתם רוצים להפוך את החורף שלכם לתקופה כיפית ומחממת – שימו קצת עצים לקמין, ותתחילו ליהנות.