עצים להסקה בצפון

עצים להסקה בצפון

אחד הדברים הייחודיים לאזור הצפון, הוא הקור העז והטמפרטורות הנמוכות השוררות בו בימי החורף. בישראל,  אופן החימום השכיח בחורף הוא באמצעות תנורים ומזגנים. הבעיה באופן החימום הזה, טמונה בצריכת החשמל הגבוהה מאוד והלא חסכונית של מכשירים אלו. על כן, חימום בהסקה מהווה את הפתרון האלטרנטיבי הטוב ביותר. באמצעות עצים להסקה, נוכל לחסוך הרבה יותר וליהנות מהחום הייחודי והנעים שמפיץ הקמין.

ממי ניתן להזמין עצים להקסה בצפון?

אז היכן תוכלו למצוא עצים להסקה בצפון? התשובה היא מאוד פשוטה - חברת הגיזום הנכון. החברה אשר באמתחתה רישיון לעסוק בתחום הגיזום או כריתת עצים להסקה, מספקת שירות של הזמנה והובלת עצים עד לפתח הבית. בנוסף, דוגלת החברה באמינות ושקיפות, על מנת שכל לקוחותיה יוכלו ליהנות מימי חורף חמים ונעימים במיוחד. עץ להסקה מאפשר לכל מי שרק רוצה לחוות את החורף כמו שהוא רואה בסרטים. אין דבר יותר נעים ומלכד מאשר לשבת כל המשפחה יחד אל מול הקמין, כאשר העצים נשרפים לאיטם ומפיצים חום נעים ולא מייבש, שאף מזגן או תנור יוכלו אי פעם להשתוות אליו. בנוסף, החברה מספקת גם עצים להסקה בדרום הארץ ובמרכזה.

עצים להסקה בצפוןעצים להסקה בצפון לחורף נעיםעצים להסקה בצפון לקמין בביתעצים להסקה בצפון לאח בסלון

עצים להסקה בצפון למצוא את הספק הנכון

חשוב לומר, שלא כל אחד מסוגל לספק עצים להסקה בצפון - כריתת עצים לצורך השגת חומר להסקה היא פעולה אשר מצריכה מקצועיות, בטיחות והיתר מהמדינה. הפן המקצועי מתבטא בבחירת העצים המתאימים לכריתה - הן מבחינת סוגם והן מבחינת מצבם. מבחינה בטיחותית, הגיזום כולל שימוש בציוד מסוכן ביותר, ששימוש לא זהיר בו עלול להביא לאסון. במובן החוקי, כל כריתה של עץ מחויבת, על פי חוק, בהשגת אישור מהמדינה. כאשר אתם פונים לחברת הגיזום הנכון על מנת להשיג עצים להסקה, אתם יכולים להיות בטוחים שהחברה עומדת בכל הדרישות הללו.

חשיבות יובש העצים

לפני שאתם קונים עצים להסקה, חשוב שתשימו לב שהעצים יבשים לחלוטין. לא קצת יבשים או כמעט יבשים, אלא יבשים לחלוטין. היתרון של עצים יבשים טמון בכך שהם נשרפים הרבה יותר מהר, מייצרים חום גבוה יותר והרבה פחות עשן ולכלוך. כמובן שהשמירה על יובש העצים לא מסתיימת לאחר הרכישה, וצריך לדאוג ליובש גם בתנאי האחסון. חשוב להדגיש - כיסויים מסוג ברזנט או ניילון אינם מומלצים, מאחר ואי זרימת האוויר עלולה ליצור לחות, עובש או חלילה ריקבון. לסיכום, אחרי שאתם רוכשים עצים איכותיים להסקה – שמרו אותם בתנאים האופטימליים שיבטיחו לכם חימום ראוי ואיכותי לחורף.

בבחירת עצים להסקה בצפון, חשוב לנו לשים לב לא רק ליובש של העץ, אלא גם לערך הקלורי שלו- כלומר, מהו משך הזמן שגזיר העץ יכול לשמור על האש בוערת. בזמן החורף, טבעי שאנחנו נרצה עצים אשר מסוגלים לבעור זמן רב. עצים אלו הם לאו דווקא יהיו הקלים ביותר להדלקה, אך הם יוכלו לחמם את הבית ולהעניק לו מראה רומנטי ומיוחד למשך שעות רבות. ככל שגזיר העץ ייתן לנו יותר שעות בעירה, כך גם נצטרך לרכוש פחות עצים להסקה. עצים דקים כמו אורן וברוש הם אומנם קלים להבערה, אך באותה המהירות הם גם ייכבו. לעומת זאת, עצים עבים וחזקים כמו זית ואיקליפטוס הם בחירות טובות להסקת הבית, במובן הזה.

חברה איכותית ומקצועית

בימינו תוכלו למצוא תחרות כמעט בכל שוק שתבחרו. גם בתחום של עצים להסקה בצפון קיים ריבוי של משווקים וחברות, והתחרות קיימת ומשגשגת. חברות רבות, המשווקות עצים להסקה, אינן מקפידות על איכות העץ ומוכרות ללקוח עצים שאינם בשלים לשריפה. אצלנו בחברת הגיזום הנכון, תוכלו למצוא עצים בשביל הסקה באיכות ועמידות גבוהים במיוחד. אנו מעסיקים את אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר, להם רזומה של למעלה מ - 35 שנות ניסיון בתחום גיזום וכריתת עצים על ידי כורתים מוסמכים. הידע נרחב מאפשר למקצוענים שלנו לבחור את העץ הטוב ביותר להסקה, עצים לקמין וכדומה, לטפל בו בהתאם ולספק לכם תוצרים באיכות הגבוהה ביותר.