כריתת עצי אקליפטוס

כריתת עצי אקליפטוס

מי מאיתנו לא מכיר או שמע על עץ האיקליפטוס העץ שנטיעתו סייעה לייבוש הביצות ושעל שמו נכתב השיר המפורסם חורשת האיקליפטוס. מינים שונים של עץ האיקליפטוס ניטעו בהצלחה בישראל בשנות ה - 80 של המאה ה - 19, ומאז יש להם חלק מרכזי וחשוב בנוף הישראלי. כיום, האיקליפטוס הוא עץ היער השני בחשיבותו בישראל. האיקליפטוס מוגדר על ידי הקרן הקיימת לישראל כעץ מוגן, מה שאומר כי כריתת עצי אקליפטוס מחייבת אישור ורישיון. כריתה עצי אקליפטוס ללא אישור או רישיון, עלולה להוביל לקנס של מאות ואף אלפי שקלים.

כריתת עץ מונעת נזקים ופגיעה

גיזום או כריתת עצים איננה פעולת גננות פשוטה. יש שיחשבו שפעולת שירותי גיזום או כריתת עצים פוגעת בכדור הארץ, מפרה את האיזון האקולוגי ופוגעת באיכות הסביבה, אך לעיתים גיזום או כריתת העצים קשורה בהצלת חיים. ממש כך. אמנם החורף בארץ לא תמיד מלווה בסופות ורוחות חזקות, אך מספיקים לנו מספר ימים של רוחות בעוצמה גבוהה, בכדי לגרום לקריסה של ענפי עצים גדולים וכבדים. קריסה כזו עלולה לגרום לאסון, מנזקי רכוש ועד פגיעה ממשית בחיי אדם. לכן, לפני בוא החורף רצוי להתייעץ עם מומחה, המתמחה בתחום גיזום או כריתת העצים. לאחר שהמומחה יבחן את כל הפרמטרים, הוא יחליט האם צריך לבצע גיזום או יישור, ובמקרים קיצוניים, אף יחליט על גיזום או כריתת העץ.

כריתת עצי אקליפטוסכריתת עצי אקליפטוס בעזרת הגיזום הנכוןכריתת עצי אקליפטוס על ידי מומחיםכריתת עצי אקלפטוס במרכז

כריתת עצי אקליפטוס - בטיחות, בטיחות ו...בטיחות

חשוב להבין כי הפרמטר המרכזי, בכל מה שקשור לגיזום או כריתת העצים, הוא נושא הבטיחות. אחרי הכל, על בטיחות חיי אדם אי אפשר להתפשר. לכן, רק הקפדה על גיזום העץ באופן קבוע על ידי אנשי מקצוע מומחים, יכולה למנוע גיזום או כריתת עץ מוכר והאהוב ביותר בישראל, וכן, לשמור על ביטחון האזרחים.

על מקצועיות לא מתפשרים!

גיזום וכריתה של עצים ובפרט כריתת עצי אקליפטוס כרוכה בסכנות רבות, והיא חייבת להתבצע על ידי גורמים מקצועיים ומוסמכים. אותם גוזמים מוסמכים יבצעו את העבודה מבלי לגרום לקריסה ללא שליטה, העלולה לגרום נזק לרכוש או חיי אדם. אצלנו בחברת הגיזום הנכון תוכלו למצוא גוזמים מומחים ומקצועיים שעברו את כל הקורסים וההכשרות לביצוע כריתת עצים. באמתחתנו כל הידע והציוד הנדרשים לביצוע כריתה או גיזום, באופן הבטיחותי והטוב ביותר. אנשי המקצוע המנוסים שלנו יוכלו לעזור בקבלת כל ההיתרים והאישורים הנדרשים לביצוע כריתת עצים, ולספק לכם את כל הידע הנדרש.