כריתת עצים

כריתת עצים

אם אתם מחפשים חברה מקצועית לביצוע עבודת כריתת עצים הגעתם למקום הנכון - הגיזום הנכון מספקים שירותי גיזום וכריתת עצים בצורה המקצועית ביותר! 
כאשר מחפשים חברה בעלת ניסיון של הרבה שנים, כדאי לזכור את חברת הגיזום הנכון שכבר קיימת בשוק למעלה מ-35 שנים ומנוהלת כיום, ע"י הדור השלישי.

חברת הגיזום הנכון, חרטה על דגלה את האמינות, המקצועיות והאדיבות בשירות של כל לקוח.

להתייעצות והזמנות צלצלו 072-2160663
 

כריתת עצים בגינה פרטית על פי החוק

יש לכם בחצר הפרטית שלכם עץ חולה, שאתם מעוניינים לכרות אותו? כריתת עצים בבתים פרטיים היא הליך מורכב ולא פשוט, גם אם הדבר נראה לכם אפשרי ככזה שניתן לעשותו באופן עצמאי. כריתת עצים
בעלי בתים פרטיים מוצאים עצמם מתלבטים לא אחת האם לכרות עץ מסוים או להשאירו כפי שהוא.
הסיבות לכריתתו יכולות להיות רבות. לעיתים העץ חולה וסובל ממזיקים שונים, לעיתים הוא מפריע לנוף ולעיתים הוא מהווה סכנה לעוברים ושבים. על מנת לכרות אותו יש להזמין בעלי מקצוע, המתמחים בכריתת עצים.
בחברת הגיזום מציעים לכם שירות זה ומאפשרים לכם ליהנות מפתרון מקצועי, יעיל וגם בטיחותי.

על פי החוק במדינת ישראל על מנת לכרות עצים, בין אם בגינה הפרטית ובין אם בכל מקום אחר, יש צורך מאישור בכתב מטעם פקיד היערות. כריתת העצים ללא אישור היא עבירה פלילית והמבצע אותה עשוי לקבל עונש על כך. כריתת העצים, כאשר מדובר בגינה פרטית, דורשת גם היא אישור שכזה. גם אם בעלי אותו בית הם אלה ששתלו את העץ, אם יחליטו יום אחד לכרות אותו מכל סיבה שהיא, עליהם לעשות זאת רק לאחר קבלת אישור מיוחד.

ולכן, רגע לפני שאתם מבצעים את ההליך עצמו, חשוב מאד לשקול תחילה האם אכן נדרשת כריתת העצים או שמא אפשר לבחון פתרון אחר. אם לא, עליכם לפנות אך ורק לבעלי המקצוע שיוכלו לעשות זאת והם אלה, האחראיים גם על קבלת האישור הנדרש.

מתי יש צורך בכריתת עצים

בין אם אלה שירותי כריתת עצים במרכז או בכל מקום אחר בארץ, ישנן לא מעט סיבות מדוע מזמינים את השירות. במקרים מסוימים נמצא העץ, שאותו מעוניינים לכרות, במיקום בעייתי. הוא צומח וגדל במהירות ועשוי לסכן את המבנה שאליו הוא סמוך. משקלו גבוה וקוטרו הוא רב והוא מהווה סכנה של ממש.

סיבות נוספת לכריתת עצים יכולות להיות פלישתו של העץ אל הרחוב. כאשר עץ פולש לרחוב, לשטח הציבורי היכן שעוברים בו לא מעט אנשים, יש לבחון האם ועד כמה הוא מהווה סכנה. במקרים מסוימים כריתת העץ היא הכרחית ובעיקר כשהאו בא במגע על חוטי חשמל. כריתת העצים נעשית גם במקרים בהם העץ מתפתח ומשתלט עם שורשיו על חלקים גדולים מאד של הגינה הפרטית. במקרים כאלה הופכת הגינה לבעייתית מאד ואם יש ריצוף באזור קרוב וגם מקורות של מים, אלה עשויים להיפגע מהם. בעלי בתים מחליטים במצבים דומים להזמין שירותי כריתת עצים על מנת להיפטר מהעץ המסוכן ומשורשיו המתפשטים במהירות לאזורים סמוכים.

לא משנה מהי הסיבה בגינה החלטתם לכרות את העץ שבגינתכם הפרטית, חשוב שתדאגו לעשות זאת בעזרתם של המומחים ורק לאחר קבלת האישור המתאים.

למידע נוסף על: גיזום עצים במרכז הארץ