חוטב עצים

חוטב עצים

חוטב עצים הוא בעל מקצוע העוסק בחטיבה או כריתה של עצים, מתן טיפול המתאים לשימושם הייעודי וכן, העברתם לשימוש. ההיסטוריה העתיקה של חטיבת העצים כמקצוע, בימים בהם חוטב של עצים הלך אל היערות עם גרזן, מטעה אותנו לחשוב כי המקצוע העתיק פס מן העולם ואינו בר שימוש עוד. אך האמת היא שבימינו, בדומה למקצועות עתיקים אחרים, חטיבת העצים שיכללה עצמה לכלים מכאניים שונים ומתקדמים, וכן - חוטב עצים הוא עדיין בעל מקצוע חיוני.

הגיזום הנכון – חטיבת עצים מקצועית

למצוא חוטב מקצועי ואמין זו משימה לא פשוטה. חטיבת עצים, או כריתת עצים, דורשת מיומנות רבה, מכשור מתאים, רישיון וניסיון. חברת הגיזום הנכון מעמידה לרשותכם שירותי חטיבת / כריתת עצים, וכן, שירותי גיזום מקצועיים, כרסום וגדום, ברמה הגבוהה ביותר. החברה בעלת וותק של למעלה מ - 35 שנים בתחום, וכל שירותיה ניתנים על ידי מומחים ובעלי מקצוע מיומנים בלבד. לחברה רישיון לעסוק בתהליך גיזום או כריתת עצים, וכן, ציוד חדשני ומתקדם. המקצועיות, האמינות, הניסיון והוותק מאפשרים לחברה לספק לכם שירותי גיזום או כריתת עצים באיכות הגבוהה ביותר וללא דופי, תוך שמירה על בטיחות הסביבה והעובדים.

חוטב עצים מקצועיחוטב עצים מומחהחוטב עציםחוטב עצים עם תעודה

מתי יש צורך בחוטב עצים?

חטיבת עצים, כאמור, היא מקצוע עתיק ולו שימושים רבים. הזמנת חוטב של עצים, אולי תתפלאו לגלות, היא דבר נפוץ בקרב בעלי בתים פרטיים, עסקים שונים, מוסדות וגופים ציבוריים. למעשה, כורת עצים מקצועי הוא השם המודרני של חוטבב בימינו. שירותי חוטב לעצים נצרכים עבור מטרות שונות, ביניהן, כריתת עץ שמט ליפול או חלילה כבר קרס, כריתה והזמנה של עצים להסקה בדרום הארץ, כריתת עץ חולה ועוד.

מחפשים חוטב עצים? כך תמצאו את המתאים לכם

כדי למצוא חוטב עצים מתאים, חשוב מאד לוודא שפונים לכתובת הנכונה, לחוטה מקצועי, העוסק בתחום זה לא מעט שנים, כמו החוטבים של הגיזום הנכון. חוטב עצים מקצועי ומיומן יתמודד בהצלחה עם האתגרים הרבים של המקצוע ויצליח לבצע את משימותיו בצורה הטובה ביותר והבטוחה ביותר. בין אם מדובר בכריתת עצים בודדים או כריתת קבוצה גדולה של עצים, הוא יידע איך לעשות זאת נכון וכמובן גם באיזה מכשור להשתמש. המכשור שבו ייעזר חוטב העצים הינו מכשור מיוחד המותאם נקודתית לכל משימה וגם לעצים שאותם יש לכרות. לעיתים ההליך פשוט ומהיר ולעיתים מורכב יותר. 

שימוש במכשור איכותי, חזק ועמיד מאד הוא הדרך הנכונה להתמודד עם כך והדרך הטובה ביותר להציע ללקוח את המענה הנדרש לו. במקרים מסוימים ישתמש חוטב העצים בכלים מכאניים פשוטים יחסית אך במרבית המקרים אלה יהיו כלים מתקדמים במיוחד, כלים המיוצרים על ידי חברות המתמחות בכך. חוטב העצים, אחד מהמקצועות העתיקים ביותר ששרד עד היום, יבטיח לכל לקוח ולקוח פתרון בהתאמה מלאה ויד מקצועית. גיזום וכריתת העצים ייעשו לאחר בחינת השטח ותכנון ההליך עצמו כדי להגיע אל התוצאה הרצויה מבלי לגרום נזק או פגיעה כלשהי לסביבה.