הנפת עצים בעזרת מנוף גדול

במקרים רבים ושונים אנו נאלצים לבצע גיזום או כריתת עצים או לעקור או להעתיק את העץ. בכל אחת מהפעולות הללו, נדרשת הנפת עצים בעזרת מנוף גדול. הסיבה לכך פשוטה – במרבית המקרים, מדובר על עץ גדול וכבד, הקשים לנשיאה בדרכים אחרות. מנופים, מיותר לציין, הם כלי עבודה מאסיביים וחזקים, המאפשרים העברת משאות גדולים וכבדים במיוחד, ועל כן, מהווים כלי עבודה חיוניים ופופולאריים בקרב בעלי מקצוע רבים, גם בתחום הגינון וגם גיזום.

הנפת עצים בעזרת מנוף גדול היתרונות

הנפת עצים בעזרת מנוף גדול ואמיד, מהווה פתרון מוצלח במיוחד להעברת עצים ממקום למקום. בין אם מדובר בהעתקת עץ שלם, בהעברת עץ להסקה או בהעברת עצים כרותים הנפת עצים בעזרת מנוף גדול מגדילה את טווח הנשיאה האפשרי ולא מגבילה אותנו בדבר. מלבד זאת, הנפת עצים בעזרת מנוף גדול הינה בעלת יתרונות נוספים:

  • אינו מוגבל במשקל נשיאה גם את העץ הכבד והגדול ביותר, ניתן להניף בעזרת מנוף מתאים
  • מהיר יותר הנפת עצים בעזרת מנוף גדול, מאפשרת העברה מהירה יותר של העצים אל הכלי המשונע, ובכך חוסכת זמן רב ויקר.
  • חסכוני יותר לא רק בזמן חוסכת לנו הנפת עצים בעזרת מנוף גדול, אלא גם בכסף ומשאבים. במקום עשרות אנשים או נסיעות מיותרות של כלי השינוע, המנוף עושה עבורנו את המלאכה.

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת בעל מקצוע?

בדומה לעבודות אחרות הכוללות מנוף, הנפת עצים בעזרת מנוף גדול דורשת מומחיות, ניסיון אך חשוב מכול עמידה בכללי בטיחות. כאשר מזמינים שירותים אלו בעזרת מנוף גדול, חשוב להקפיד על בדיקה מקיפה של בעל המקצוע מהן שנות הניסיון שלו, מהם אמצעי הבטיחות שיש ברשותו, האם עובדיו מוכשרים בהתאם והאם יש לו את הידע הדרוש לביצוע עבודה שכזו באופן איכותי, בטוח ומוצלח. חשוב לציין, כי ככל שלבעל המקצוע יש יותר וותק בתחום, וככל שהציוד שלו מותאם וחדש יותר כך עבודתו תהיה טובה ובטוחה יותר.

הגיזום הנכון כל הפתרונות למרחב הגינון

חברת הגיזום הנכון הינה חברה המתמחה זה למעלה מ - 35 שנים בתחום של כריתת וגם גיזום עצים. החברה מעמידה לרשותכם מגוון רחב של שירותים, בהם שירותי הנפת עצים בעזרת מנוף גדול, העתקת עצים, עצי הסקה, גיזום עצים, עקירה וגם כריתת עצים. לחברה כל הרישיונות והתעודות הרלוונטיות, ומלבד הוותק הרב שלה היא מתהדרת גם במוניטין של מומחיות, אמינות והצלחה. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מומחים בלבד וברשותה הציוד המתקדם והאיכותי ביותר – להבטחת מתן שירותים בטוחים, מהירים וללא דופי.