גיזום עצים מקצועי

גיזום עצים מקצועי

גינה יפה ומטופחת היא משהו שכל אחד מאיתנו רוצה - הרי בסופו של דבר, אין כמו לשבת מול צמחיה שופעת ועצים פסטורליים אך הבעיה מגיעה כאשר מתחילים להזניח את הגינה. מעבר לנראות והחזות שלה, הזנחה של העצים בגינה יכולה להיות מסוכנת. יש כמה סימנים לכך שנדרש בגינה גיזום עצים מקצועי או כריתת עצים: אם השכנים מתלוננים על העץ, אם הוא גבוה מידי וענפיו מתפזרים לכל עבר, אם הוא מפריע למעבר חופשי, והכי חשוב אם הוא מכופף ועומד ליפול. גיזום או כריתת עצים לא רק ימנע סכנת חיים - הוא גם יהפוך את העץ למסודר, בריא, רענן ופורח.

תפקידו של גוזם עצים מקצועי

אם כבר בחרתם לשכור בעל מקצוע שיבצע עבורכם גיזום עצים, עדיף שתלכו על הטוב ביותר - מומחה שיודע לגזום באחריות ובטיחות. יש מבחר גדול של גוזמים ועובדים בתחום, אבל לא כולם מקצוענים. גוזם מקצועי דואג קודם כל לעץ, מפני התייבשות, שבירה על ידי הרוח, מחסור באור ועוד. גיזום עצים מקצועי מתבצע בשלבים, כאשר מתחילים בצמרת העץ ולאט לאט יורדים לשאר העץ, בכדי למנוע קריסת ענפים. גוזם מקצועי ידע להשתמש בציוד הנכון ובטכניקה המתאימה, אבל חשוב מכך הוא ינקוט במשנה זהירות למניעת סכנות, בהן, חוטי חשמל, שכנים, עצים אחרים ועוד.
הגיזום מצריך עבודה לפי רישיון מקצועי, הניתן רק למי שעומד בכל התנאים. הרישיון המקצועי הוא חשוב ביותר לעבודת הגוזם, מכמה סיבות- ראשית, ישנם סוגים רבים של גיזום, כאשר כל גיזום משפיע על העץ באופן אחר. ביצוע לא מקצועי של הגיזום עלול להביא לפגיעה קשה בעץ ולעיתים אף להמתתו. בנוסף, עבודה לפי רישיון מקצועי היא חשובה, מאחר ומלאכת הגיזום כוללת אלמנטים מסוכנים- שימוש בציוד בעל יכולת חיתוך גבוהה ועבודה בגובה. מי שמקבל את רשיון העבודה, הוא מי שהודרך כיצד להימנע מהסכנות הכרוכות בשני האלמנטים הללו. מלאכת הגיזום יכולה לסכן לא רק את הגוזם, אלא גם את מי שנמצא סביב העץ (נפילת ענפים כבדים על רכוש או בני אדם).

גיזום עצים מקצועיגיזום עצים מקצועי על ידי מומחיםגיזום עצים מקצועי מבית הגיזום הנכוןגיזום עצים מקצועי מטעם משרד העבודה

גיזום עצים מקצועי זאת עבודה למומחים

גיזום או כריתת עצים בצורה מקצועית הוא פעולה לא פשוטה בכלל, המצריכה ידע ומאמץ רב. מומלץ לקחת גוזם מומחה אשר עוסק ומתמחה גם בתהליך גיזום וגם בתהליך כריתת עץ. במקרים מסוימים, בהם נראה כי העץ מכופף, עומד ליפול ונדרש לכריתה, גוזם מקצועי יוכל לספק פתרונות חלופיים ויצירתיים, כמו גיזום או כריתת עץ או יישור הצמיחה ולמנוע בכך את כריתת העץ. אצלנו בחברת גיזום עצים נכון תוכלו למצוא גוזמים מומחים, המבצעים גיזום עצים מקצועי, בעלי ניסיון רב בעקירת עצים, כריתת עצים, וכמובן, גיזומם. שימו לב - ישנם גננים טובים ומקצועיים שאינם יודעים את מלאכת הגיזום! גיזום או כריתת עצים הינו מקצוע ייחודי ונדרש ידע רב בתחום בכדי להבטיח את בטיחות העץ וסביבתו.

להפקיד את העץ שלכם בידיים הטובות ביותר

העצים הם אחד מהמשאבים היקרים ביותר שיש לנו, כך שבכל פעולה שנעשית בהם, אנחנו צריכים להסתמך אך ורק על מי שמסוגל לבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר. עם צוות העובדים של חברת הגיזום הנכון, אתם יכולים להיות בטוחים, ולא משנה היכן אתם גרים, במרכז, בשפלה, בדרום או גיזום עצים בשרון אתם מקבלים את הצוות הכי מקוצעי שיש, אשר מותאם בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם ולמאפייני העץ. עם נסיון של למעלה משלושים וחמש שנים, אנו יודעים כיצד יש לגשת לכל סוג עץ ולהעניק לו את הטיפול הנכון ביותר. כל עבודה שלנו עם העץ נעשית לפי כללי המקצוע והמדינה

מתי הכי נכון לגזום?

קיימים עצים ממגוון סוגים ומינים. כאשר מטפחים אותם בתחזוקה שוטפת, צמיחתם תקינה ובריאה. כאשר מספקים את כל התנאים הדרושים: אור, קרקע, מים וגם גיזום אין סיבה שהעצים לא יגדלו באופן בריא ויפה. בארץ, העונה הטובה ביותר לפעולת גיזום היא עונת האביב, בה רוב העצים והפרחים מלבלבים. גיזום עצים מקצועי מתבצע על ידי אנשי מקצוע, אשר יוכלו לתת לכם עצה ספציפית לגבי העץ שלכם והעונת גיזום המתאימה לו, וכן, ישמחו לטפל בעניין באופן אישי.
בנוסף לא תמיד יש את הצורך בגיזום עצים מקוצעי במקרים מסויים ניתן לבצע העברת של העף או בשפה המקצועית העתקת עצים ואפילו במקרים מסויימים ניתן לפתור בעיה על ידי שינוע של העץ במקום לגזום אותו