גיזום עצים במרכז

גיזום עצים במרכז

גיזום או כריתת עץ הוא פעולת חיתוך, קיצור או כריתה של עצים, שיחים וצמחים שונים. הגיזום נדרש לשם מטרות שונות - משמירה על בטיחות העוברים ושבים, דרך שמירה על חיי העץ ובריאותו, ועד שמירה על היופי והאסתטיקה הסביבתית. כריתת עצים או גיזום עצים במרכז דורש מומחיות אף יותר מאשר במקומות אחרים, וכן, הקפדה רבה יותר על תזמון לשם מניעת אסונות רחבי היקף. עבור כריתת או גיזום עצים מוטב להזמין נותני שירותים מקצועיים ומומחים, בכדי להבטיח את שלום העץ, וחשוב מזה - את שלום סביבתו.

למניעת אסונות

גיזום של עצים הוא תהליך מורכב ונדרש, אף יותר מאשר במקומות אחרים. הצפיפות הרבה, זיהום האוויר וקשיי הגידול, מחייבים אותנו להקפיד על ביצוע כריתת או גיזום עצים במרכז בזמן הנכון וללא רבב. שירותי גזימת עצים נדרשים עבור מקרים שונים, כאשר ברובם מדובר על מניעת אסונות או טיפול בסכנה קיימת, לעץ ולסביבתו.

ריקבון וצמיחה פגומה

עץ הגדל בתנאי שטח לא מתאימים עלול לגדול באופן נטוי ואף לחלות, ובכך להיפגע ולהוות מטרד או סכנה לסביבה. ריקבון וצמיחה לא תקינה, מעבר להיותם פוגמים ביופי העץ והאסתטיקה הסביבתית, עלולים להוביל לקריסת העץ, נטייתו אל פתחי בתים או ללכלוך מאסיבי של סביבתו. מאחר והמרכז הוא אזור צפוף בבנייה ובזיהום אוויר, גיזום עצים מקצועי חשוב במיוחד למניעת ריקבון וצמיחה פגומה של העץ, ובכך מניעת אסונות ושיפור תנאי איכות החיים בסביבתו.

גיזום עצים במרכז הארץגיזום עצים במרכזגיזום עצים במרכז למען בטיחות הילדים

גיזום עצים במרכז למניעת קריסת עצים

מזג אוויר סוער, בנייה לא מבוקרת סביב שורשי העץ או צמיחה נוטה, עלולים להוביל לקריסה ונפילה של עצים. מאחר והמרכז הוא האזור הצפוף ביותר בארץ, הן מבחינת בנייה והן מבחינת אוכלוסייה, הנזק שעלול להיגרם בעקבות קריסה או נפילה של עץ הוא עצום. מכוניות, מבנים, מרחב ציבורי וחלילה בני אדם כולם יכולים להיפגע, וקריסת עץ עלולה להוביל לאסון בהיקף נרחב, אותו גיזום העצים יכול למנוע.

שדה ראייה תקין לנהגים

קריסת עצים היא לא הסכנה היחידה לשמה נדרש גיזום עצים מקצועי ובטוח. פעמים רבות, עצים הגדלים בקרבת דרכים עירוניות עלולים לגדול פרא, ולהוות מחסום או להפריע לשדה הראייה התקין של הנהגים. שדה ראייה צר מדיי עלול להוביל לתאונות דרכים ולגבות נפגעים. גיזום עצים בצידי דרכים עירוניות יכול למנוע זאת, ולשפר באופן ניכר את שדה הראייה ותנאי השטח עבור הנהגים.
גיזום העצים הוא הדרך למנוע אסונות מעין אלו, ולהבטיח את בטחון ובטיחות התושבים ורכושם.

הגיזום הנכון ניסיון של 35 שנים!

גיזום עצים דורש ידע רב, מומחיות וניסיון, אף יותר מאשר בדרך כלל. חברת הגיזום הנכון, הינה חברה בעלת וותק של למעלה מ 35 שנים בתחום הגיזום וגם כריתת העצים. החברה מספקת שירותי גיזום עצים במרכז ובכל הארץ, המתבצעים על ידי מומחים ואנשי מקצוע בלבד. לחברה ציוד מתקדם וחדשני, בכללו מנופים בגדלים שונים, המאפשר לה לבצע עבודות גיזום עצים במרכז ובערים צפופות במיוחד - ללא דופי. לצד המקצועיות, הניסיון והציוד המתקדם, החברה מקפידה על מתן שירותי גיזום העצים בכל הארץ על פי חוקי המדינה וחוקי העזר העירוניים. החברה הינה בעלת רישיון לעסוק בגיזום עצים, וכן, בעלת ידע נרחב לביצוע העבודות באופן המהיר, האיכותי והבטיחותי ביותר.