אודות הגיזום הנכון

הגיזום הנכון - הינה חברה המתמחה בשירותי גיזום, כריתה, עקירה והעתקה של עצים, הן ללקוחות פרטיים והן לקבלנים, עסקים, מוסדות וגופים ציבוריים. החברה הוקמה לפני למעלה מ – 35 שנים, והיא מנוהלת כיום על ידי הדור השלישי במשפחה. חברת "הגיזום הנכון", שמה לה לנס אמינות, מקצועיות ואדיבות ופועלת כל שנותיה למתן שירותים באיכות הגבוהה ביותר.

 

מקצועיות וניסיון


חברת הגיזום הנכון, הינה חברה בעלת ניסיון של למעלה מ – 3 עשורים, בתחום של גיזום וגם כריתה. הניסיון הרב של החברה מאפשר לה להעמיד לרשותכם מגוון רחב של שירותים, וכן ייעוץ והכוונה על פי המקרה האישי שלכם. לצד הניסיון בענף והידע שנצבר במשך השנים הרבות, המקצועיות היא ערך עליון עבור החברה ומייסדיה. על כן, חברת הגיזום הנכון מעסיקה אנשי צוות מקצועיים, מיומנים ומומחים בתחומם, החל מבעלי החברה, דרך מנהליה ועד אחרון עובדיה, מקפידה על עמידה בלוחות זמנים, על תפוקה גבוהה וסיפוק מהיר ככל האפשר של שירותיה.


אמינות כערך עליון


כחלק מעמידתה של החברה על מתן שירות מצוין ומקצועי הגיזום הנכון שמה לה לנס מתן שירות אמין, הוגן וישר. 35 שנות מוניטין וותק, וכן, אלפי לקוחות מרוצים וחוזרים – כל אלו לא היו מתאפשרים ללא השמירה על הגינות ואמינות עסקית. הגיזום הנכון פועלת כל שנותיה למתן שירותים הגונים ואמינים, המתחשבים בצרכי הלקוח ומעמידים אותם במרכז, בראש ובראשונה.

כל השירותים לביטחון ואסתטיקה סביבתיים

חברת הגיזום הנכון מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון שירותים מקצועיים, ביניהם:
• שירותי גיזום וכריתה
שירותי עצים להסקה
שירותי העתקת עצים
שירותי עקירת עצים
שירותי כרסום גדמים

 

מתוקף ניסיונה רב השנים, חברת הגיזום הנכון מכירה את החוק הישראלי בתחום זה על בוריו, מקפידה על יישומו המלא ועל הבאת המידע הרלוונטי לידי לקוחותיה. לצד החוק, מקפידה החברה על כללי הביטחון והבטיחות, על מקצועיות העובדים ואיכות כלי העבודה. החברה מספקת שירותים בכל הארץ, תוך התאמה אישית וליווי מקצועי לכל מקרה וצורך.


חברת הגיזום הנכון - מזמינה אתכם ליצור קשר, וליהנות משירותי גיזום וכריתה של עצים ברמה הגבוהה ביותר, על ידי המומחים הטובים ביותר ובאמינות מוכחת.