עצים לקמין

עצים לקמין

בעבר, קמינים היו האופציה הנפוצה ביותר לחימום הבית. אנשים היו יוצאים אל היער וחוטבים בעצמם עצים לקמין או לאח. כיום, מעבר להיותו לא נגיש, מעשה שכזה הוא כנגד החוק. על פי חוק היערות במדינת ישראל, אסור לבצע גיזום עצים וכריתתם מבלי לקבל על כך היתר מן הרשות המקומית או קק"ל, ומבלי רישיון חוקי לעסוק באפשרות של כריתת עצים. לשמחתנו, יש אופציות חלופיות, נוחות ופשוטות יותר, או במילים אחרות - חברת הגיזום הנכון - החברה שמספקת עצים אילו, קיימת כבר יותר מ - 35 שנה ואחד מתחומי התמחותה הגדולים ביותר הוא כריתה ואספקה של עצים אילו. במסגרת זאת, תוכלו ליהנות ממגוון רחב ואיכותי של עצים להסקה שנכרתו, נבדקו וטופלו, על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים במיוחד.

עוד כמה טיפים

את הקמין בבית כדאי להתקין במקום מרכזי, כזה שיחמם את הבית בצורה האפקטיבית ביותר. טבעו של החום לעלות למעלה, ולכן, רצוי שלא למקם את הקמין קרוב למדרגות של הקומה העליונה, שכן אותה קומה לא תחומם כראוי. יש כיום בשוק קמיני עץ חדשניים וקלים להפעלה, אשר אינם צורכים כמויות גדולות של עץ להסקה וחסכוניים באופן יחסי. על אף שחימום באמצעות עצים לקמין דורש התעסקות לא מבוטלת, ואפילו שהחימום קצת מורכב יותר מהדלקה של מזגן - החום של הקמין הוא הנעים, הממלא והאיכותי ביותר.

עצים לקמין מהמומחים של הגיזוםעצים לקמין לחורף חםעצים לקמיןעצים לקמין ביתי

לדעת לבחור עצים לקמין זאת המקצועיות שלנו

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת עצים לקמין, הוא יובש העץ. עצים עם לחות של פחות מ - 25% ישרפו בקלות רבה יותר, יפיקו אנרגיה טובה יותר, ויפלטו פחות עשן ולכלוך. על כן, גם לאחר שאתם מבצעים את הרכישה, חשוב שתשמרו את העצים בתנאים נטולי רטיבות ולחות. אם אתם אוהבים להיות מוכנים מראש, נצלו את ימי הקיץ והשמש בכדי ליבש עצים לקמין, כך שהחורף לא יתפוס אתכם לא מוכנים.

כל יתרונות החימום בקמין

הקמין טומן בחובו יתרונות רבים. מעבר להיותו חסכוני בחשמל, הקמין יוצר אווירה מיוחדת וקסומה בבית. לא סתם בכל הסרטים אנו רואים את המשפחה מתקבצת סביב האח כשבחוץ יורד שלג. אז נכון, ישראל איננה מדינה ברוכת שלג, אך החורף כאן בהחלט קר ומצדיק שימוש בקמין. החיסרון היחיד בשימוש בקמין, אם אפשר לקרוא לזה חיסרון, הוא שאחרי שימוש אחד מתמכרים לאיכותו וכמעט בלתי אפשרי לחזור לצורות החימום שאנו מכירים המזגן או התנור. במילים אחרות, אם אתם רוצים להפוך את החורף שלכם לתקופה כיפית ומחממת – שימו קצת עצים לקמין, ותתחילו ליהנות.