עצים להסקה

עצים להסקה

אחד הטרנדים החמים ביותר (תרתי משמע) בישראל, הוא טרנד החימום באמצעות עצים להסקה. לאחר שניסו את כל אופציות החימום הפופולאריות כיום: מזגן, תנור, מפזר חום וכו', הגיעו ישראלים רבים למסקנה שהם רוצים משהו אחר – קמין, המפיץ חום באמצעות הסקה. השימוש בחום העצים של הקמין הביתי הוא נעים, אפקטיבי ואפילו חסכוני. האיכות של חימום באמצעות הסקה טמונה באיכותם של העצים. רצוי שרמת הלחות למשל, תהיה מתחת ל-25%, משום שכאשר העץ לא יבש מספיק, מתבצע תהליך חמצון המונע את שריפתו. בנוסף, חימום באמצעות עצי הסקה באיכות ירודה, תגרום לפליטה מרובה יותר של עשן ולכלוך שעלולים לסתום את הארובה, ובמקרים חמורים יותר, אף לפזר גיצים שעפים לכל עבר ומסכנים את בני הבית, לכן חשוב לבחור עצים לקמין בעזרת המומחים, אצלנו בחברת הגיזום הנכון לגיזום עצים תוכלו למצוא עצים לקמין באיכות הגבוהה ביותר בשוק

לא כל סוגי העצים מתאמים להסקה

במידה והחלטתם על חימום באמצעות עצי הסקה לחורף הקרוב, ואתם מתכוונים לרכוש עצים להסקה, יש כמה דברים שעליכם לשים אליהם לב: בראש ובראשונה, קחו בחשבון את מידת הקמין בביתכם, על מנת שלא תגלו אחרי הקנייה שהעצים גדולים מידי ולא נכנסים לתוכו. כמו כן, חשוב שהם יהיו יבשים ובעלי צפיפות גבוהה. זאת משום, שעקב הלחות הם לא יבערו כמו שצריך ויגרמו לעשן רב ולכלוך, וכי הצפיפות הגבוהה מסייעת להפקת אנרגיה טובה יותר. כדאי לדעת, כי ישנן תערובות של עצים להסקה הנחשבים לסוגים מובחרים יותר, בהם מעורב הדרים, אקליפטוס, בוק וזית.

עצים להסקהעצים להסקה לחורף חםעצים להסקה במרכזעצים להסקה של הגיזום הנכון

עצים להסקה באיכות ללא פשרות

ימינו תוכלו למצוא תחרות כמעט בכל שוק שתבחרו. גם בתחום של עצים להסקה קיים ריבוי של משווקים וחברות. ספקים רבים בארץ מציעים מחירים זולים במיוחד, אך לרוב זה כרוך בהורדת איכות העץ וטיבו. היזהרו מאותם ספקים, אשר לוקחים תערובת של עצים רטובים יחד עם מעט עצים יבשים, או שמוכרים לכם עצים של חימום בהסקה עם חללי אוויר רבים, המהווים כ - 30% מהנפח הנרכש. אצלנו בחברת הגיזום הנכון תוכלו למצוא עצי הסקה באיכות הגבוהה ביותר בשוק. בנוסף, עומדים לרשותנו אנשי מקצוע עם רזומה של למעלה מ - 35 שנות ניסיון בתחום, היודעים כיצד לזהות עץ להסקה איכותי וטוב, לטפל בו ולשמר את איכויותיו.

היזהרו מחיקויים

לסיכום, כמו בכל תחום, חשוב שתבדוק היטב את הספק שלכם לפני הזמנת עצים להסקה. זכרו כי זוהי זכותכם המלאה לקבל הסבר על המוצר בגינו אתם משלמים, תכולתו והרכבו, וכן, שניסיון לא ניתן לקנות בכסף. אנו בחברת הגיזום הנכון - גיזום עצים מזמינים אתכם ליצור קשר וליהנות מייעוץ אישי, שירות אמין ומקצועי, והרבה הרבה ניסיון.