עצים להסקה

עצים להסקה

אם אתם אוהבים לשהות במרחב מחמם ונעים, ואם יש לכם תנור הסקה בבית, אתם וודאי דואגים לפני כל חורף לרכוש עצים להסקה. העצים, המיועדים להסקה, עוזרים לנו לשמור על טמפרטורות חמימות ונעימות מאד במרחב שבו אנו שוהים, ובמיוחד בחודשים הקרים מאד. הגיזום הנכון מציעים לכם שירותי גיזום עצים מקצועי ובנוסף עץ להסקה בדיוק כמו שאתם צריכים, כזה שישמש אתכם לאורך כל חודשי החורף הקרים והגשומים ויתאים לסוג ההסקה שברשותכם.

עצים להסקה מסוגים שונים

ישנם כיום סוגים שונים של עצים להסקה. עצי אלון, למשל, נחשבים לפופולאריים מאד. אל הלקוח הם מגיעים כשהם ארוזים בתוך שקי רשת, כך שניתן לאסוף אותם ישירות ממחסני החברה או לקבל אותם הביתה במשלוח מסודר. עצי הסקה אלה מגיעים מאירופה ונחשבים לבין האיכותיים ביותר. רמת הלחות שלהם מתאימה בדיוק לתקנים הנדרשים (מתחת ל-20 אחוז לחות במהלך חודשי החורף), כך שניתן יהיה להשתמש בהם בעת הצורך ללא כל בעיה ולהדליק בעזרתם את תנור ההסקה שבבית. סוגים נוספים של עצים הם אלה שבארץ. בגיזום הנכון מציעים לכם עצים המיועדים להסקה שנכרתו באופן חוקי ומקצועי על ידי החברה ומפונים מהמקום לטובת הסקה. עצים מקומיים אלה מתאימים באופן מושלם לטמפרטורות האופייניות לחודשי החורף בארץ ועוזרים גם לחסוך בחשמל בזכות תנור ההסקה, המהווה חלופה לתנורים האחרים הידועים כ"זוללי חשמל". היתרון העצום בבחירת שיטת חימום שכזו הוא הפצת חום נעים מאד שאיננו מייבש (שלא כמו מזגן, למשל). מעבר לכך, העצים זמינים לאורך כל השנה ומביאה אותם אל הבית חברה המתמחה בכך, חברה מקצועית ואמינה.

עצים להסקהעצים להסקה לחורף חםעצים להסקה במרכזעצים להסקה של הגיזום הנכון

איך בוחרים נכון עץ להסקה

אם אתם זקוקים לשירותיה של חברה, המספקת ללקוח עצים המיועדים להסקה, חשוב שתקפידו על כמה נקודות שונות, לפני שאתם פונים לחברה. ראשית, באילו אזורים היא עובדת בארץ. לא משנה היכן אתם מתגוררים, על החברה שאליה אתם פונים לספק מענה לאזור הרלוונטי לכם. כך בדיוק פועלת חברת הגיזום הנכון. היא מציעה את שירותיה לצפון, למרכז וגם לדרום. שנית, כאשר אלה עצים להסקה המגיעים מהארץ, יש לוודא שאיסופם וכריתתם נעשה על פי החוק ובהתאם לכל התקנות והאישורים הנדרשים. מעבר לכך, חשוב גם לבדוק את יובש העצים. עץ להסקה אמור להיות יבש לחלוטין. כך הוא מייצר חום הרבה יותר גבוה, עושה פחות לכלוך וגם נשרף מהר יותר (זאת, בניגוד לעץ לח או מעט רטוב). ולכן, חברה שדואגת לשמור על העצים יבשים לאחר כריתת עצים ועד הגעתם לבית הלקוח היא בדיוק הכתובת שכדאי לכם לפנות אליה. כתובת שתספק לכם את הפתרון המושלם בחורף הקר כך שתוכלו ליהנות מתנור הסקה שיחמם לכם את הבית, את המרחב הפרטי שלכם וישמור עליכם לאורך כל החודשים הקרים.