עץ להסקה

עץ להסקה

על אף הקדמה והטכנולוגיה המתקדמת, המציעות שלל אפשרויות חימום לבית ולחללים השונים, צרכנים רבים מעדיפים את שיטת החימום המסורתית באמצעות עץ להסקה. להסקה באמצעות עצים יתרונות רבים, החל מהניחוח והאווירה המיוחדים שמשרה האש הבוערת באח, ועד למחירו הזול ביותר של עץ שמיועד להסקה על פני חומרים ושיטות חימום אחרות.

כריתת עץ להסקה

גיזום עצים וביצוע כריתת עצי הסקה הם תהליכים מורכבים, הדורשים ידע נרחב ומיומנות ללא דופי. על בעלי המקצוע להיות מצוידים היטב במכשור הדרוש, על מנת שלא לפגוע באיכות העץ וטיבו, וכן, בעלי מודעות לבטיחות העובדים והסביבה. כאשר כורתים עץ להסקה, יש לוודא כי העץ אינו מוגן וניתן לכרותו על פי חוק. חברת הגיזום הנכון, הינה חברה ברישיון המתמחה במתן שירותי גיזום עצים ובביצוע כריתת עצים להסקה כבר למעלה מ – 35 שנים. כל פעילויותיה של חברת הגיזום הנכון נעשות על ידי צוות מומחים ומכשור מתקדם, המאפשרים לה להעמיד לרשותכם את כל המידע הנחוץ לכם על בחירת עץ שמיועד להסקה.

כורתים עץ להסקהעץ להסקה לביתעץ להסקה לחורף חם

היכן רוכשים עץ להסקה איכותי?

ישנם סוגי עצים רבים המתאימים להסקה, וריבויים עלול להוביל לבלבול בשל חוסר הידע לגבי העצים המתאימים ביותר עבור הסקה ביתית. התכונות שכדאי לבדוק בבחירת עץ  עבור הסקה הן רבות, בניהן, בעירה איטית, המאפשרת חיסכון וצפיפות העץ ביחס לנפחו, המאפשרת סיפוק אנרגיה מיטבית. בין הסוגים המתאימים ביותר להסקה ולחימום הבית, ניתן למצוא את עץ הזית, עץ האלון, עץ האיקליפטוס ועץ הבוק. עץ הבוק נחשב למומלץ במיוחד בתור עץ להסקה, בשל צפיפותו הגדולה ויכולת הבעירה שלו לאורך זמן רב. עץ האיקליפטוס, לעומת זאת, מומלץ בשל היותו משרה אווירה מיוחדת, תודות לריח הטוב המופק ממנו בעת השימוש.

רכישת עץ שמיועד להסקה

כאמור, ישנם סוגים רבים של עצים באיכויות שונות המתאימים להסקה, וכן, כללים רבים עליהם יש להקפיד. בראש ובראשונה חשוב להבין שבחירת עצים להסקה בצפון שונה לפעמים מבחירת עצים להסקה במרכז הארץ, בשל העדפות החומר הקיים באזור. הדבר החשוב ביותר בבחירת עץ שמיועד עבור הסקה, עצים לקמין או לאח וחשוב שהעץ יהיה יבש לחלוטין. זאת בכדי למנוע נזק לקמין או תופעות לא רצויות בעת הבעירה. הדרך הטובה ביותר לרכוש עץ להסקה שבאמת מתאים לכך, הוא לרכוש אותו מבעל מקצוע מומחה, מורשה ובעל ניסיון. הוותק והמקצועיות חשובים ביותר כאשר מדובר על טיפול וגם כריתת עץ שמתאים הסקה, המבטיחים תוצרת איכותית, להנאה ובטחון מרביים.