כריתת עצים

כריתת עצים

כריתת עץ משאירים למומחים

זה אמנם נכון, שהעצים הם היופי שלנו בגינה ובחצר, הם אחראים על החמצן והבריאות שלנו, אך במקרים מסוימים, הם אף יכולים להיות מסוכנים, כאשר העץ עומד ליפול או מאיים על מפגע במבנה שלנו או חלילה ע עוברי האורח. במקרים אלה, יש לבצע כריתת עצים. גם עצים שהם חלשים או מבוגרים, יכולים להיות מוקד לאסון, אם ישנה רוח חזקה שיכולה בקלי קלות, לעקור את העץ ממקומו, כך שהעץ יקרוס וזה יכול להיות על עמוד חשמל, מבנה או אנשים. יש לזהות בזמן הנכון, עצים שעלולים להוות סכנה לאנשים. המראה של העצים השונים, אינו מעיד על סכנה. ישנם עצים שהם חולים ואין רואים זאת וסכנת הצנחה שלהם היא ממשית. ישנם הרבה תולעים וזחלים בעצים שהם חולים, מה שגורם להם להירקב מהר יותר. הסכנה היא כמובן בעצים שהם גדולים וכבדים יותר. גם על פי הציפורים, יש מומחים שיכולים להבין, על פי סוג הציפור שמנקרת את העץ, אם העץ הוא חלה. אחת הציפורים המובהקות לכך, הינה הנקר הסורי.

כריתת עצים מקצועיתכריתת עצים על ידי מומחיםכריתת עצים למען הבטיחות

ביצוע כריתת עצים אינה עבודה לחובבנים

כריתת עצים זה בפירוש אינו משחק ילדים...לא כל אחד שיש לו ידיים טובות והוא חזק, יכול לבצע כריתה של עץ. חשוב לשקול את הנתונים הסביבתיים לפני שכורתים את העץ. כאשר כריתת עצים מתבצעת במקום מאוכלס, יש לקחת בראש ובראשונה את הבטיחות של העוברים ושבים ואת הבתים הסמוכים שעלולים להיפגע חלילה מהעץ שייכרת. ישנם אנשים שיודעי להיזהר ממראה של עץ שיכול להיראות מסוכן או חשוד. למשל חניה בצל בקיץ, תחת עץ במידה והוא אינו יציב, יכולה להיות מסוכנת ואפילו הרת אסון. לפני שתזמינו חברה המבצעת כריתה וגיזום עצים מקצועי, שאלו מה שנות הניסיון של החברה, מי הם לקוחותיה ובאיזה סוג של ציוד היא משתמשת. ניתן למצוא, כ הרבה רשויות מקומיות ומועצות, נעזרים בחברות המתמחות עם כריתה של עצים שונים, בזמן שישנה סכנה ממשית לביטחונם של התושבים.

טיפול נכון בעצים, אינו בא בגלל אסתטיקה בלבד, אלא בגלל בטיחות. יש לבקש המלצות על חברות העוסקות בעקירה וכריתה של עצים, בטרם תחליטו את מי מהחברות יש להזמין. חשוב כי החברה תבצע פינוי מסודר של העץ לאחר כריתתו. חברה שמתמחה בכריתה ועקירת עצים חייבת להיות זהירה ולהתחשב בגורמים חשובים, כמו פגיעה מינימלית בתנאי השטח ובצמחים האחרים הנמצאים בקרבת העץ העומד להיכרת.

מקצועיות בשטח..

ישנן כאמור הרבה חברות המבצעות כריתת עצים אבל שחוב למצוא חברה מיומנת שמציעה גם מחירים סבירים על הכריתה. רבים מאתנו אוהבים עצים וצמחיה וכל מה שקשור לטבע, אך כאשר מדובר בסכנה ממשית, יש לפנות לחברה המתמחה בכריתה וטיפול של עצים. ניתן למצוא הרבה לקוחות המעוניינים בכריתה של עצים, כגון קבלני בניין שעץ מסוים מפריע להם בשטח או שהוא עומד לפני קריסה. מועצות ועיריות שמקבלות טלפונים, במיוחד בתקופת החורף כאשר ישנן סערות וישנה סכנה של עצים בוגרים מאוד שיכולים להיעקר ופשוט לצנוח להם, אם על בניין קרוב או חלילה על עוברי אורח תמימים. תמיד חשוב, להביט סביבכם, כך שתוכלו לזהות סכנה של עצים שהם אינם יציבים.

אז למי פונים לביצוע כריתת עץ שמהווה סכנה?

כאשר פונים לחברות שיש להן ניסיון של הרבה שניפם, כדאי לזכור את חברת הגיזום הנכון שכבר קיימת בשוק למעלה מ-35 שנים ומנוהלת כיום, ע"י הדור השלישי. חברת הגיזום הנכון, חרטה על דגלה את האמינות, המקצועיות והאדיבות בשירות של כל לקוח.